پایگاه اینترنتی فاطمه الزهرا - گروه مسلح «آزادگان شام» 19 شیعی سوری را سر بریدند

پایگاه بزرگ فرهنگی و دینی

پایگاه بزرگ فرهنگی و دینی

پایگاه اینترنتی فاطمه الزهرا - گروه مسلح «آزادگان شام» 19 شیعی سوری را سر بریدند پایگاه بزرگ فرهنگی و دینی
گروه مسلح «آزادگان شام» 19 شیعی سوری را سر بریدند

در جریان تصرف این مزرعه عناصر مسلح اقدام به بریدن سر 19 نفر از اهالی شیعی این مزرعه کردند که در میان آنها 3 کودک و 6 زن مشاهده می‌شوند.

 

گروه تروریستی «آزادگان شام» 19 شهروند شیعی سوری را در ریف ‌ادلب سر بریدند که در میان آنها کودک و زن نیز مشاهده می‌شود.

خبرگزاری فارس: گروه مسلح «آزادگان شام» 19 شیعی سوری را سر بریدند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق، گروه تروریستی «آزادگان شام» امروز سه‌شنبه با حمله به مزرعه «المدمومه» از توابع ریف ادلب در شمال غربی سوریه آن را به تصرف درآوردند.

در جریان تصرف این مزرعه عناصر مسلح اقدام به بریدن سر 19 نفر از اهالی شیعی این مزرعه کردند که در میان آنها 3 کودک و 6 زن مشاهده می‌شوند.

عناصر مسلح تنها به دلایل طایفه‌ای و مذهبی و به اتهام مشارکت مردان این مزرعه در عملیات‌های ارتش سوریه و در دفاع از فرودگاه نظامی «ابو الظهور» در ریف سراقب از توابع ریف ادلب در شمال غربی سوریه دست به این جنایت زدند.

گزارش شده است که در مزرعه «المدمومه» که در 17 کیلومتری فرودگاه نظامی «ابو الظهور» قرار دارد، هیچ حضور نظامی از ارتش سوریه وجود نداشت و این مزرعه متشکل از 20 خانوار بود که مورد حمله گروه تروریستی «آزادگان شام» از گروه‌های نزدیک به گروه «جبهه النصره» قرار گرفت و عناصر این گروه اقدام به بریدن سر 19 نفر از اهالی شیعی این مزرعه کردند.

از سوی دیگر و از دمشق گزارش شده است که عناصر مسلح با شلیک 5 قبضه خمپاره باشگاه ورزشی «الفیحاء» در منطقه «العدوی» دمشق را گلوله باران کردند.

در جریان این حمله شماری از شهروندان سوری زخمی شدند.تاریخ : پنجشنبه 1392/06/7 | ساعت 06 و 08 دقیقه و 27 ثانیه | نویسنده : ابراهیم دلشاد تنیانی | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات