پایگاه اینترنتی فاطمه الزهرا - داعش: شیعیان دره اسماعیل‌خان دست...

پایگاه بزرگ فرهنگی و دینی

پایگاه بزرگ فرهنگی و دینی

پایگاه اینترنتی فاطمه الزهرا - داعش: شیعیان دره اسماعیل‌خان دست... پایگاه بزرگ فرهنگی و دینی
داعش: شیعیان دره اسماعیل‌خان دست از تشیع برندارند کشته می‌شوند

داعش با فرستادن نامه‌های تهدیدآمیز برای شیعیان منطقه دره اسماعیل‌خان در پاکستان اعلام کرد اگر آنها علم‌های خود (نشانه شیعه بودن در پاکستان و شبه‌قاره) را پایین نیاورده و از تشیع دست نکشند، همه آنها را می‌کُشند.
داعش با فرستادن نامه‌های تهدیدآمیز برای شیعیان منطقه دره اسماعیل‌خان در پاکستان اعلام کرد اگر آنها علم‌های خود (نشانه شیعه بودن در پاکستان و شبه‌قاره) را پایین نیاورده و از تشیع دست نکشند، همه آنها را می‌کُشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، داعش با فرستادن نامه‌های تهدید آمیز برای شیعیان منطقه دره اسماعیل خان در پاکستان، اعلام کرد اگر آنها علم‌های حضرت عباس (ع)(نشانه شیعه بودن در پاکستان و شبه‌قاره) را پایین نیاورده و از تشیع دست نکشند، همه آن‌ها را می‌کشند.

نامه‌های تهدید آمیزی حاوی این پیام در سرتاسر شهرستان دیره اسماعیل‌خان پخش شده این در حالی است که شیعیان در واکنش به این اقدام داعش اعلام کردند تا آخرین نفس از مذهب خود دست نمی‌کشند و علم حضرت عباس(ع) برافراشته خواهد ماند.

داعش اعلام کرد کشتن یک کافر کار بسیار باارزشی است، مگر اینکه شما تعهد و وفاداری خودتان را به داعش اعلام کرده و علم‌ها را از سردر خانه‌هایتان پایین آورید. در غیر این صورت برای قتل عام شدن آماده باشید.

داعش در بخش دیگری از این نامه‌های تهدید آمیز اعلام کردند شیعیان را به روش عادی نمی‌کشند بلکه با تکه تکه کردن و انواع شکنجه به زندگی آنان خاتمه می‌دهند تا برای دیگران درس عبرت شوند.

این نامه که به نام داعش نوشته شده است در واقع دست نوشته‌های واحد حسین معاویه، یکی از واحد‌های گروهک ممنوعه سپاه صحابه در پاکستان می‌باشد.

داعش یک گروه مستقل در پاکستان نیست و در واقع اعضای سپاه صحابه هستند که از این عنوان برای ایجاد رعب و وحشت بین شیعیان استفاده می‌کنند.

روحانیون و رهبران شیعه در سازمان‌های مختلف از مقامات پاکستانی خواستار رسیدگی فوری به این ماجرا شده اند.

ظرف 2 ماه گذشته 3 وکیل،‌ 2 معلم و یک تاجر در شهرستان دیره اسماعیل‌خان ترور شده‌اند.

اخیرا ترور شیعیان در شهرستان دیره اسماعیل‌خان افزایش پیدا کرده است و چندی پیش «شاهد شیرازی» از وکلای فعال شیعه که عضو گروه دانشجویان امامیه نیز بود در این شهرستان ترور شد.تاریخ : شنبه 1395/05/23 | ساعت 18 و 17 دقیقه و 28 ثانیه | نویسنده : ابراهیم دلشاد تنیانی | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات