پایگاه اینترنتی فاطمه الزهرا - مطالب دی 1392

پایگاه بزرگ فرهنگی و دینی

پایگاه بزرگ فرهنگی و دینی

پایگاه اینترنتی فاطمه الزهرا - مطالب دی 1392 پایگاه بزرگ فرهنگی و دینی
تریبون مستضعفین

 نخواستم اوضاع را سیاسی یا اقتصادی کنیم، فقط طوفانی در دلمان طغیان می کند و احساسی مسئولیت میکنیم  تا این حرفا را بزنیم و به عنوان یک روستایی و قشر فقیر جامعه به نمایندگی  داد مستعضفینی که دارای هیچ تریبون آزادی نیستند و دسترسی به هیچ رسانه ای را ندارند این را بیان کنیم اگر چه بی فایده باشد! اما دلم راحت است که به اندازه کمی دین خود را ادا کرده باشم.

 این روزها در شبکه های اجتماعی خبرهایی منتشر می شود که قلب هر انسان عدالت خواهی را به شدت می رنجاند و می سوزاند؛ چگونه می شود روستائیان، کشاورزان، کارگران، دامپروران و ضعفا در زمان انتخابات و سرشماری جزء آمار هستند اما در تقسیم سبد کالایی و سهام بی عدالت! و یا… جز آمار کشوری به حساب نمی آیند؟؟؟؟ پاسخ!!

حذف بی‎سر و صدای ۲۱ میلیون روستایی از دریافت سبد کالایی

بر اساس تصمیم دولت یازدهم در مورد اعطای سبد کالای حمایتی به برخی اقشار جامعه، روستائیان مشمول این طرح نمی‌شوند، بر همین اساس این نگرانی ایجاد شده که مبادا روستائیان قربانی سردرگمی دولت در شناسایی اقشار مرفه شده‌اند.

سخن من این است که واقعا مایه ی خجالت دولتمردانی که به چنین اقدامی ( به نظر من اقدام نا بخردانه ) دست زدند و حتی آنهایی که رضایت به این عمل دادند برای آن هه نیز باید متاسف بود! ،این بی عدالتی عظیم و ظلم کبیر در یک جامعه اسلامی و مملکت امام زمان مایه شرم و تاسف است.

 

ای کاش این مسئولین متوجه فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر “این مملکت ،مملکت امام زمان است” می شدند؛ آیا با توجه به این شرایط بازهم می توان اسم این مملکت امام زمان را بر این مملکت گذاشت؟؟

آیا این عدالت است که یک ورزشکار و یا هنر پیشه که هزینه ی البسه آن در هر ماه ۱۵ میلیون است، سبد کالا  به او تعلق بگیرد؛ اما کارگرانی که کف دست آن ها بر اثر کار زیاد همانند سنگ شده، از این سبد کالا محروم باشند؟؟

به والله منظور و مقصود از این دو قلم جنس نیست، مگر ما تا امروز با این ها زنده مانده ایم؟ مگر دوره قبل سهام بی عدالت  به همه ی ما دادند؟

بخدا منظور فقط از این بی عدالتی ها است؛ آیا نماینده ی مجلس، وزیر و یا … که حقوق میلیونی ثابت دارند ،محتاج این سبد هستند؟ ،یا محرومانی که با وجود تمام محرومیت ها زندگی خود را به سختی می گذرانند؟!

مخلص کلام:  موعود خواهد آمد و حق ظالم را از مظلوم خواهد گرفت اگر چه زیر دندانش باشد.



                 عكس یك كارگر گاریچی

و....عمو جان جای تو كجاست


بودجه كشاورزی نصف میشود


موعود خواهد آمد و حق ظالم را از مظلوم خواهد گرفت اگر چه زیر دندانش باشد

این چند  چند مطلب را هم بخوانید

۶ ایراد به طرح دولت برای اهدا سبد کالایی

لینك مربوطه دومی

حذف بی‎سر و صدای ۲۱ میلیون روستایی از دریافت سبد کالایی

روستائیان از سبد كالایی حذف شدند


تاریخ : جمعه 1392/10/27 | ساعت 11 و 29 دقیقه و 50 ثانیه | نویسنده : ابراهیم دلشاد تنیانی | نظرات
داعش : یزید رهبر ما و حسین[علیه السلام] دشمن ماست

به گزارش «شیعه نیوز»، امارت اسلامی عراق و شام موسوم به داعش در بیانیه ای که بر روی سایت های هم جهت با خود آورده اعلام کرده است با تمام امکانات زوار عتبات مقدس شیعی را هدف قرار خواهند داد و سر آنها را خواهند برید.


عنوان این بیانیه "یزید رهبر ما و حسین [علیه السلام] دشمن ماست" است ، داعش در این بیانیه مدعی شده امام حسین (علیه السلام) بر علیه خلیفه بر حق مسلمین یزید! خروج نموده و هدف او شکستن صفوف مسلمانان بوده است! شیعیان از آن روز تا به حال با به جا آوردن مراسمی شرک آلود در محرم، عمل یزید در خاموش کردن فتنه میان مسلمانان را مورد انتقاد قرار می دهند؛ داعش مسئولیت شرعی ایستادن در برابر این شیعیان عزادار محرم و پیوستن آنها به امامشان حسین [علیه السلام] را بر عهده می گیرد.
داعش سپس اهل سنت را نیز از همراهی با شیعیان و شرکت در مراسم عزاداری حسین [علیه السلام] بر حذر می دارد و می گوید: مطمئن باشید سرنوشت شما هم با شیعیان در صورت شرکت در این مراسم تفاوتی ندارد و مادامی که همراه با شیعیان هستید توبه شما پذیرفته نیست! ؛ صادر کنندگان این بیانیه سپس به صورت علنی از پشتیبان مالی و فکری خود "آل سعود" می خواهد مانع از برگزاری مراسم عزاداری در سعودی شود.
داعش سپس در پایان به خیال خود شیعیان را تهدید می کند و می گوید: ما توهین به خلیفه مان یزید را تحمل نمی کنیم و از آنجایی که حسین [علیه السلام] و پیروانش دشمن یزید هستند، دشمن ما به حساب می آیند و هدف شرعی ما هستند.
همانگونه كه روایات شریف بیان می دارند جنگ بزرگ ظهور میان مردی از نسل یزید(سفیانی) و مردی از نسل امام حسین(ع) ( امام عصر(عج)) می باشد و تحولات دوران كنونی به خوبی از تحقق این حقیقت خبر می دهد.
لشگریان این مصاف اینك از هم جدا شده و بلكه روبروی هم قرار دارند ، از سویی سالهاست كه عاشقان و عزاداران امام حسین(ع) بر سر و سینه زنان در انتظار عاشورای موعود هستند تا انتقام خون خدا را بگیرند.



تاریخ : چهارشنبه 1392/10/18 | ساعت 10 و 54 دقیقه و 37 ثانیه | نویسنده : ابراهیم دلشاد تنیانی | نظرات
شیخ سلفی و آرزوی جنگ با امام زمان (عج)

فیلم ویدیویی جدیدی روی اینترنت منتشر شده است که در آن عدنان عرعور مفتی فتنه‌گر و تندرو سلفی آرزو می‌کند از سربازان ارتش "سفیانی" باشد، همان کسی که در اوایل عصر ظهور به نبرد با حضرت امام مهدی (عج) خواهد رفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، عدنان عرعور، شیخ سلفی سوری که مقیم عربستان است، در سخنانی از تریبون تبلیغاتی خود موسوم به شبکه "شذا" گفت: امیدواریم انشاء الله زیر لوای پرچم لشکر سفیانی باشیم.

سفیانی کیست؟

احادیث وروایات درباره السفیانی متعدد و متواتر است. او «عثمان بن عنبسه» از فرزندان «خالد بن یزید بن معاویه است و چون از نسل ابوسفیان است، معروف به «سفیان» است. او مردی است با چهره‌ای ترسناک و آبله روست و چشمانی کبود دارد. او از سرزمینی خشک به نام «بیدا» که سرزمینی بی آب و علف در بین مکه و شام است، خروج می‌کند.



تاریخ : چهارشنبه 1392/10/18 | ساعت 10 و 44 دقیقه و 24 ثانیه | نویسنده : ابراهیم دلشاد تنیانی | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic