پایگاه اینترنتی فاطمه الزهرا - مطالب مرداد 1392

پایگاه بزرگ فرهنگی و دینی

پایگاه بزرگ فرهنگی و دینی

پایگاه اینترنتی فاطمه الزهرا - مطالب مرداد 1392 پایگاه بزرگ فرهنگی و دینی
دانلود برنامه دریغ از یه جواب!

با عذر خواهی از همه دوستان عزیزم با كثرت مشكلات حقیر و اتفاقی كه برام افتاد كه موفق نشدم فایلها را آپلود كنم را برای مشاهده و دانلود این برنامه فوق العاده به شبكه جهانی امام حسین(ع) رجوع كنید


برای مشاهده و دانلود لطفا به ادامه مطلب بروید....


ادامه مطلب
تاریخ : یکشنبه 1392/05/13 | ساعت 11 و 32 دقیقه و 14 ثانیه | نویسنده : ابراهیم دلشاد تنیانی | نظرات

کد خبر: ۵۹۴۳۷
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۱


جسارت به ضریح مطهر امام رضا (علیه السلام) توسط یک وهابی

خبرنگار شیعه نیوز که در صحنه حضور داشت می افزاید: حدود بیست دقیقه قبل از اذان مغرب به افق مشهد مقدس، یک جوان حدود سی یا سی و پنج ساله که مشخص بود از اهالی مشهد نمیباشد از قسمت بالای سری به طرف ضریح مبارک نزدیک شد

به گزارش «شیعه نیوز» در مشهد، ساعاتی قبل یک فرد وهابی که یک شیشه ای حاوی مواد آتش زا را در داخل لباس خود پنهان کرده بود در اقدامی بی شرمانه هنگامی که به نزدیکی ضریح مطهر امام هشتم شیعیان حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) نزدیک شد با روشن کردن فیتیله آن با فندک جیبی، شیشه حاوی مواد آتشزا را به طرف ضریح مطهر پرتاب کرد .
 
خبرنگار شیعه نیوز که در صحنه حضور داشت می افزاید حدود بیست دقیقه قبل از اذان مغرب به افق مشهد مقدس، یک جوان حدود سی یا سی و پنج ساله که مشخص بود از اهالی مشهد نمیباشد از قسمت بالای سری به طرف ضریح مبارک نزدیک شد و در دو متری ضریح سریع شیشه نوشابه ای سبز رنگ که ظاهرا حاوی مواد اتش زا بود را با فندک آتش زد و به طرف ضریح مبارک حضرت علی بن موسی الرضا(علیه السلام) پرتاب نمود .
 
در ادامه این گزارش آمده است ظرف حاوی مواد آتش زا پس از برخورد با ضریح مطهر به صورت معجزه وار خاموش شد و تنها خوردهای شیشه به اطراف پرتاب شد که بر اثر آن پای برخی زوار جراحات مختصری برداشت .
 
این اقدام بی شرمانه وهابیون در سالیان اخیر بی سابقه بوده است و جا دارد سیستم نظارتی استان قدس رضوی دقت بیشتری را در این خصوص مد نظر داشته و سیستم های امنیتی کشور قاطعانه با عناصر وهابیت برخورد کرده و ریشه فتنه گری آنان را از کشور جمع آوری نمایند .
 
شایان ذکر است در سالهای اخیر برخی مولوی های وهابی که عمدتا در برخی استانهای جنوبی کشور ساکن هستند با اظهارات ضد شیعی خود جوانان ساده لوح سنی مذهب را علیه هموطنان شیعه خود تحریک مینمایند .تاریخ : جمعه 1392/05/11 | ساعت 16 و 35 دقیقه و 05 ثانیه | نویسنده : ابراهیم دلشاد تنیانی | نظرات
جمعه نویس اخرین جمعه رمضان 92

سلام علیک... ب همه دوستان خوبم شرمنده مدتی نبودم و......

آدمی، در خلوت ِ رحم در قاب جسم نشسته است و راه بازگشت نیز جز این نیست. در رحم ِ دنیا جز به خلوت نمی توان راهی گشود. ما میان دو خلوت جبری، اندک زمانی را مختار به خلوتیم. رحم ِ مادر خلوتش جبر است و رحم ِ گور نیز جبر دگر. می ماند ما و این دنیا. چه کسی گوشش را خلوت کرد و صدایی نشنید؟ چه کسی دیده اش را خلوت کرد و ندید؟ چه کسی مشامش را خلوت کرد و عطری نجست؟ چه کسی آغوشش را خلوت کرد وصلی نیافت؟ عاشق که شد که یار به حالش نظر نکرد؟

شما حق دارید فردا روزی اگر ما مردمان از غیبت شکایت داشتیم، همه مان را در صحرایی جمع کنید و بفرمایید کدام شیعه بود که من بر او غایب بودم!؟ ما عجیب میهمانانی هستیم که به نشانی صاحبخانه نرفته ایم و از دور شکایت داریم که چرا دری گشوده نشد. چاره میان ما و شما همین چهار است: خـ ـلـ و ت! 

در عجبم از خودمان که در قوه، اشرف مخلوقاتیم و در فعل، به حد مرغ، راه و بیراه را گاه نمیدانیم. خوش فرموده اند که این بینوا مرغک در میان جمع می آید و می رود. دانه میگرد و لانه می یابد. اما آنوقت که بخواهد حاصلی بسازد و تخمی بزاید. دیگر حسابش از تمام اوقات جداست. گوشه ای میگرد و حسابش را از همه جدا میکند. می روند کنجی و برای خودش ذکر میگرد. آنقدر در «قد» خود غرق است و آنقدر به تکرار و استمرار می نشیند که آنچه باید حاصل شود. حالا این فرزند آدم به حد مرغکی خلوت ندارد و به حد «قد قد»ی ذکر نمیگیرد و تازه طلب هم دارد که «کو»، «کجاست»... ای آقا... مطالعه بیشتر...
تاریخ : جمعه 1392/05/11 | ساعت 16 و 13 دقیقه و 44 ثانیه | نویسنده : ابراهیم دلشاد تنیانی | نظرات
تاریخ : دوشنبه 1392/05/7 | ساعت 18 و 27 دقیقه و 56 ثانیه | نویسنده : ابراهیم دلشاد تنیانی | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات