تبلیغات
پایگاه اینترنتی فاطمه الزهرا

پایگاه اینترنتی فاطمه الزهرا

پایگاه بزرگ فرهنگی و دینی

گزارشی از فروش دختران آواره سوری در اردن

گزارشی از فروش دختران آواره سوری در اردن

هیچ چیز مرا آرام نخواهد كرد جز اینكه تو بیایی و با امدنت ارام میشوم

ما در اردوگاه الزعتری مانند حیوانات محبوس در قفس زندانی هستیم و راهی برای خروج از این اردوگاه نداریم .....

ادامه خبر...

تاریخ ارسال : چهارشنبه 1392/08/29 ساعت 11 و 40 دقیقه و 00 ثانیه | نویسنده : ابراهیم دلشاد تنیانی منتظر الظهور

پاسخ حجت‌الاسلام طائب به 3 شبهه درباره قیام خونین کربلا

پاسخ حجت‌الاسلام طائب به 3 شبهه درباره قیام خونین کربلا

پژوهشگر تاریخ اسلام به شبهاتی در مورد علت گریه و عزاداری برای امام حسین(ع)، استفاده از تعبیر «کشته اشک‌ها» توسط آن حضرت و همچنین شیعه بودن یا نبودن قاتلان فرزندان رسول خدا(ص) در واقعه کربلا پاسخ داد.

خبرگزاری فارس: پاسخ حجت‌الاسلام طائب به 3 شبهه درباره قیام خونین کربلا

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشان، حجت‌الاسلام مهدی طائب یکشنبه شب در سالن ورزشی شهدای بسیج این شهرستان با اشاره به علت عزاداری و گریه برای سالار شهیدان اظهار داشت: گریه بر شهادت و کشته شدن در راه خدا نه تنها گریه ندارد بلکه توفیقی الهی است اما گریستن برای حضرت اباعبدالله(ع) یک دستور و امری توصیه شده است که از آدم ابوالبشر تا پیامبر خاتم(ص) توسط انبیا انجام می‌شده است.


جزئیات بیشتر...

تاریخ ارسال : چهارشنبه 1392/08/29 ساعت 11 و 29 دقیقه و 37 ثانیه | نویسنده : ابراهیم دلشاد تنیانی منتظر الظهور

از انتشار این عكس عذر خواهی میكنم

از انتشار این تصویر جدا عذر خواهی میكنم

ذبح نوجوان شیعه با سربند "رقیه بنت الحسین(ع)" + عکس (18+)


یا مطعی لله و لرسول و امیر المومنین و الحسن و الحسین بحق الحسین الغوث الغغوث الغوث العجل یا صاحب الزمان


یا صاحب الزمان من صدایت نمیزنم رقیه های بی گناه و علی اصغر های بی گناه این امت صدایت می
زنند
یا صاحب الزمان من صدایت نمیزنم جد غریبت در گودال قتلگاه صدایت میزند برخیز..مگرفریاد غریبانه  حسینت  در گودال قتلگاه نمیشنوی كه میگوید ایا كسی نیست یاری ام كند؟؟ یا صاحب الزمان مگر صدای گریه های حسین را نمیشنوی؟ای خلف صالح من صدایت نمیزنم عمه جانت رقیه در گوشه خرابه صدایت میزند یا صاحب العصر والزمان من صدایت نمیزنم   مادرت بین در دیوار صدایت میزند انگاه راوی میگوید وقتی مادر سادات توسط آن تخم سگها بین در دیوار كه گیر كرده بود نه جدش را صدا زد نه شوهر غریبش را و نه كس دیگه را فقط ناله سر داد كه خداااااااااااااااااااامهدی ام كی میاید پس همه با هم از ته دل  همان ناله حضرت زهرا (س) را سر میدهیم كه ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااا مهدی كی خواهد آمد
شمر و یزید هزارو چهارصد سال پیش مرد دوستان جوانم شمر و یزیدو..امروز را بشناسید حسین امروز را یاری دهید

جزئیات بیشتر خبر..

تاریخ ارسال : جمعه 1392/08/24 ساعت 14 و 50 دقیقه و 04 ثانیه | نویسنده : ابراهیم دلشاد تنیانی منتظر الظهور

خطبه حضرت زینب در زمان ورود به کوفه

خطبه حضرت زینب در زمان ورود به کوفه

شما چه دارید جز لاف و غرور و دشمنى و دروغ؟! و بسان کنیزان خدمتکار، چاپلوسى و سخن چینى کردن
به گزارش رجا، هنگامى که زنان کوفه با مشاهده اوضاع و احوال کاروانیان حسینى، زارى مى‏کردند، و گریبانهاى خود را چاک مى‏زدند و مردان کوفى نیز بهمراه آنان مى‏گریستند و بیتابی‌ها مى‏کردند، حضرت زینب علی‌ها السلام بر سر مردم نهیب زد که: «خاموش باشید!»

با این نهیب، نه تنها آنه جماعت انبوه ساکت شدند بلکه زنگ شتران نیز از صدا افتا
د.

ادامه...

تاریخ ارسال : جمعه 1392/08/24 ساعت 14 و 40 دقیقه و 22 ثانیه | نویسنده : ابراهیم دلشاد تنیانی منتظر الظهور

داانلود روضه سوزناک حاج آقا امانی

برای دانلود کد مداحی وب که مشتمل بر روضه بسیار سوزناک حاج آقا امانی در مزار شهیید والا مقام سید جواد موسوی میباشد به لینکهای زیر مراجعه کنید

دانلود فایل کم حجم 2 مگ

دانلود فایل با حجم 8 مگ


هدیه به پیشگاه مقدس حضرت بقیه الله برای سلامتی و تعجیل در ظهورش با ذکر سه صلوات برای سلامتی و فرجش دانلود کنید

تاریخ ارسال : چهارشنبه 1392/08/15 ساعت 10 و 30 دقیقه و 22 ثانیه | نویسنده : ابراهیم دلشاد تنیانی منتظر الظهور

حق به جا آوردن مراسم عاشورا را ندارید/حسینیه هایتان را ویران می کنیم

حق به جا آوردن مراسم عاشورا را ندارید/حسینیه هایتان را ویران می کنیم
گزارش «شیعه نیوز»، "ناصر رضوان" مبلغ سلفی مصری و موسس ائتلاف موسوم به "صحابه و آل" در جدیدترین اظهارات خود بر علیه شیعیان بر مسئله حسینیه ها و مناسک عاشورا تمرکز کرد.

این مبلغ سلفی در اظهاراتی گفت: شیعیان نمی توانند آشکارا به ساخت حسینیه ها اقدام کنند، ملت مصر در جای جای آن، این حسینیه ها را تخریب خواهند کرد و اجازه نخواهند داد این طرح ها عملی شود.

وی سپس به زعم خودش در تهدیدی خطاب به شیعیان گفت: شما را از بنای معابد شرک -به تعبیر وی- که آن را حسینیه می نامید و هم چنین برگزاری هر گونه مراسمی مربوط به عاشورا و یا غیر عاشورا و اربعین و هرگونه اعمال خلاف اسلام از این دست - به گفته وی- بر حذر می داریم

تاریخ ارسال : سه شنبه 1392/08/14 ساعت 11 و 28 دقیقه و 50 ثانیه | نویسنده : ابراهیم دلشاد تنیانی منتظر الظهور

موسس جبهه النصره: شیعیان مرتد را بکشید/

موسس جبهه النصره: شیعیان مرتد را بکشید

هیثم مناع: دولت های خلیج فارس فقط به نابودی سوریه راضیند

به گزارش «شیعه نیوز»، رئیس «کمیته هماهنگی ملی» معارضان سوری مقیم خارج "هیثم مناع" به تازگی از یک نوار صوتی از رهبر جبهه النصره "ابو عمر قرشی بغدادی" پرده برداشته است.

موسس جبهه النصره در این نوار صوتی، اصول 19 گانه ای را به طرفداران خود آموزش می دهد از جمله این اصول آموزش برخورد با شیعیان است، وی به پیروان خود می گوید: شیعیان مشرک و مرتد هستند، قتل آنها و ویران کردن منازلشان واجب عینی است.

هیثم مناع در مقاله ای پیرامون همین مسئله می نویسد: ترکیه و دولت های مشخص خلیج فارس، مخالفان سوری را به سوی جنگ تشویق می کنند، با اینکه امکان تحرکات مسالمت آمیز برای خدمت به ملت سوریه وجود دارد، اما جنگی که ترکیه و دولت های خلیج فارس نقشه آن را برای سوریه کشیده اند هدفی جز ویرانی کامل سوریه و افزایش خشونت ندارد .

مناع در این مقاله هم چنین از افزایش فشارها و تهدیدها از سوی برخی حکومت های خلیج فارس برای تغیر مواضع مسالمت آمیزش و تلاش برای پیوستن وی به تشکیلات نظامی که قطر، ترکیه و اردن برقرار کرده اند اعتراف می کند و از نقشی که دو شبکه الجزیره و العربیه در آتش افروزی هر چه بیشتر در سوریه دارند سخن می گوید.

تاریخ ارسال : سه شنبه 1392/08/14 ساعت 11 و 06 دقیقه و 31 ثانیه | نویسنده : ابراهیم دلشاد تنیانی منتظر الظهور

برپایی عزاداری های محرم مساوی با قتلتان است + تصویر

برپایی عزاداری های محرم مساوی با قتلتان است + تصویر


به گزارش «شیعه نیوز»، نیروهای پلیس دیالی به تازگی در نقاط مختلف این استان اطلاعیه هایی یافته اند که در آن شیعیان را از برپایی عزاداری حسینی، برافراشتن پرچم های سیاه و توزیع غذای نذری و... برحذر می دارد و این اعمال را مساوی با قتل تمام کسانی می داند که از این دستور سرپیچی می کنند.

در حال حاضر تحقیقات گسترده ای برای شناسایی عوامل این که خود را گردان های و گروه های اسلامی معرفی کرده اند در جریان است. سخنگوی عملیان دجله در دیالی "غالب الجبوری" در اظهاراتی گفت: یک برنامه امنیتی ویژه با مشارکت 30 هزار نیروی پلیس و ارتش برای تامین امنیت ماه محرم در نظر گرفته شده است.

الجبوری افزود از جمله وظایف این برنامه امنیتی شامل تامین مسیر های عبور به اضافه حمایت از هیئت های حسینی می باشد. در همین راستا رئیس سازمان وقف شیعی "سعدون الزبیدی" نیز عنوان نمود توزیع اعلامیه هایی نظیر این اعلامیه ها در برپایی عزاداری های محرم اثری نخواهد گذاشت.

اعلامیه زیر یکی از نمونه اعلامیه های یافت شده می باشد:در این اعلامیه در توهینی آشکار شیعیان را دشمنان خدا و مکتب حقه تشیع را منسوب به ابن سبا یهودی و عزاداری های محرم را آداب شرک آلود معرفی می کند و سپس در تهدیدات خود می گویند در صورت به جا آوردن این مراسم ها؛ نتیجه آن را در مسیرهای عبور، خانه ها ، ماشین ها و محل کارتان با چشمهای خود خواهید دید سپس مردم را از چند مورد برحذر میدارد: برافراشتن پرچم های عزا، پوشیدن لباس سیاه، توزیع غذاهای شرک آلود-به تعبیر وی-، مشارکت در هیئت ها و بلند کردن مداحی های شرک آمیز –به زعم وی-، و گوش دادن به سخنان مراجع شیعه . و در پایان این اعلامیه، تمام سرباز زنندگان از آن را به تحمل عواقب تهدید می کند.

انتهای پیام/ ز.غ

تاریخ ارسال : سه شنبه 1392/08/14 ساعت 10 و 57 دقیقه و 48 ثانیه | نویسنده : ابراهیم دلشاد تنیانی منتظر الظهور

صفای سحر

صفای سحر

صفای اهل سحر را به هر کسی ندهند
نگاه نیک نظر را به هر کسی ندهند

تو بی هنرکه به خواب و خیال دل بستی
معطلی که هنر را به هرکسی ندهند

امام صادق(ع) میفرماید: هر كسی كه ادعا میكند عاشق خداست اما در دل شب برای نماز شب بر نمیخیزد و با معشوقش خلوت نمیكند اون فرد دروغگوست
تاریخ ارسال : یکشنبه 1392/08/12 ساعت 16 و 24 دقیقه و 49 ثانیه | نویسنده : ابراهیم دلشاد تنیانی منتظر الظهور

پیام ولی امر مسلمین به کنگره حج (1392)

پیام ولی امر مسلمین به کنگره حج (1392)


نبرد حق و باطل در لحظات سرنوشت سازی قرار دارد ، هرچند طوفان بیداری اسلامی در ابتدا دستاوردهای چشمگیر و سریعی داشت اما دشمنان توانستند با سوء استفاده از غفلت مردم و خواص جبهه حق از یك سو و اجرای توطئه های پی در پی تا حدودی امواج بیداری اسلامی را مدیریت كرده و در بعضی موارد به نقطه دلخواه هدایت كنند ، هشدار صریح ولی امر مسلمین(مدظله) نسبت به اوضاع محنت بار كنونی و نتایج غمبار آن از یك سو و اطمینان معظم له نسبت به عدم بازگشت زمان به عقب باذن الله و قدرت ملتها و عدم تكرار دیكتاتوریهای مزدور، بیم و امیدهای زیادی را ایجاد كرده است.

بسم الله الرحمن الرحیم

و الحمدلله رب العالمین و الصلوة و السلام علی سیدالانبیاء والمرسلین و علی آله الطیبین الطاهرین المنتجبین

فرارسیدن موسم حج را باید عید بزرگ امت اسلامی به شمار آورد. فرصت مغتنمی که این روزهای گرانبها در همهٔ سالها برای مسلمانان جهان پدید میآورد، کیمیای معجزه گری است، که اگر قدر آن را شناخته و چنانکه شایسته است به کار گرفته شود بسیاری از آسیب‌ها و آسیب پذیری‌های دنیای اسلام علاج خواهد شد....


ادامه...

تاریخ ارسال : چهارشنبه 1392/08/1 ساعت 16 و 04 دقیقه و 10 ثانیه | نویسنده : ابراهیم دلشاد تنیانی منتظر الظهور

ویژه نامه غدیر...

ویژه نامه غدیر...

فضائل علی(ع) از زبان احمد بن حنبل و شافعى‏


شیعه و سنی روایت کرده‌اند که اگر عبدى در تمام مدت عمر خود شب‏ها به عبادت مشغول و روزها هم روزه‌دار باشد و در راه خدا در همانجا شهید شود و عمرش هم به اندازه عمر آدم تا قیامت باشد، اما از ولایت دستش خالى باشد، اعمالش به درد نمى‏‌خورد.
به گزارش تسنیم، مرحوم علامه آیت‌الله حاج سیدمحمدحسین حسینی طهرانی در 18 ذی‌الحجه سال 1395 (39 سال پیش) بیاناتی را در فضیلت عید سعید غدیر و سپس اهمیت علم و عمامه‌گذارى‏ ایراد کرده‌اند که به مناسبت ایام باسعادت عید ولایت منتشر می‌شود....

ادامه مطلب...

تاریخ ارسال : چهارشنبه 1392/08/1 ساعت 11 و 32 دقیقه و 22 ثانیه | نویسنده : ابراهیم دلشاد تنیانی منتظر الظهور